Hakkımızda

Yaşanılabilir bir dünya için, yenilenebilir kaynakları dönüştürüyoruz.

Bien Alüminyum’un Kurucusu ve Yöneticisi,

Orhan ERDOĞDU;

İş hayatında daima küresel düşünen, konuları bir bütün olarak ele alan, daimi hedefleri arasında; üretken projeler ve yenilikçi sistemler olan ve bu hedefleri hayata geçirerek uzun vadeli imkânlar yaratan, sağ duyulu bir yönetici olarak tanınmaktadır. Kariyerinin başlarında; Türkiye’nin gözde firmalarıyla çalışarak kişisel ve profesyonel gelişimine katkı sağlamıştır.

Sektördeki 20 yılın ardından, şirketini büyüme ve kârlılık hedeflerinin ötesine taşıyarak kurumsallaşma amacına yönelmiş ve bu amaçla kurduğu Bien Alüminyum’u 10.000 metre karelik bir fabrika ve profesyonel bir ekiple hizmete açmıştır. Hedefine ulaşmanın hayali ile çıktığı yolda; kendisi ve sektöre kazandırdığı Bien Alüminyum ailesi, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Bien Alüminyum Ailesi;


Bütünsel kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışından taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Yüksek standartlarda işçilik ve teknolojiyi üretimi için etkin olarak kullanmakta, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir.

Kapasite, Ürün ve Hizmetleri;

Bien Alüminyum, son sistem teknolojisi ve makine parkuruyla yıllık 20 bin ton Alüminyum üretim kapasitesine sahiptir. Ürün ve Hizmetleri; Alüminyum Külçe, Alaşımlı Külçe, Deoksidant Külçe, Granül, Alüminyum Billet üretimi, yurtiçi ve yurtdışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır, üretim süreçlerini uluslararası üretim standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Bien Alüminyum; bütünsel kalite, müşteri odaklı hizmet, tam zamanlı teslimat ve fiyat avantajı ile birlikte, üretimde başarı ve sürekliliğin; hizmette dürüstlük ve kalite olduğunu bilerek bu minvalde çalışmalarını sürdürmektedir.


Fabrikamız


Son teknoloji, geniş makine parkuru.

İstanbul fabrikasında 10,000 m2 lik işletme alanında toplam 20,000 ton/yıl alüminyum külçe, deoksidant ve billet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasındadır. Bien Alüminyum, deneyimi ve DIN EN ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 sertifikaları ile tescillenmiş, uluslararası üretim kalitesiyle, yerel ve global müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Bien Alüminyum Tanıtım Filmi